اردیبهشت, 1398 بدون نظر مقاله چاپ

چاپ فاکتور قبض از دیگر محصولات مجتمع چاپ مهیار می باشد. چاپ فاکتور قبض یک سوم آ4 به صورت چاپ فاکتور قبض تک برگی ( دسته چکی ، 2برگی ، 3برگی ) چاپ میگردد.

برگه‌ای حاوی فهرست و قیمت اجناس فروخته‌شده‌است که فروشنده به خریدار ارائه می‌کند. رسید اثبات می‌کند که خریدار پولی در قبال جنس پرداخت کرده و فروشنده آن پول را دریافت کرده‌است. رسید شامل جزئیات تراکنش بین فروشنده و خریدار می‌باشد. در همگی کشورهای جهان رسیدها باید دارای تاریخ و ساعت معین باشند.

کاربرد قبض رسید این می باشد که شما خدمت، محصول و یا کالایی را قصد دارید به مشتری خود ارائه نمایید. در قبال دریافت مبلغی به عنوان بیعانه، شما یک قبض با مشخصات خریدار و ذکر تاریخ تحویل و مبلغ بیعانه به مشتری ارائه می کند که تضمین انجام خدمات از سوی شما می باشد. خریدار نیز موظف است در هنگام تحویل کالا یا خدمات، قبضی که از سوی شما دریافت نموده است را به شما تحویل دهد که به نوعی شخص صاحب خدمات و یا کالا را مشخص می نماید.

انواع چاپ فاکتور قبض :

قبض ها در ابعاد مختلف چاپ میشوند، ولی بصورت تک برگی می باشند. به این صورت که یک بخشی از کاغذ قبض پرفراژ خورده و جدا می شود . بخشی که جدا شده به مشتری ارائه می شود و بخشی که در دسته قبض باقی می ماند برای فروشنده است.

جتمع چاپ مهیار امکان چاپ فاکتور قبض، رسید، فاکتور فروش و… را در هر تیراژ و با کمترین زمان و قیمت برای شما فراهم آورده است.

منظور از چاپ فاکتور قبض ،  پارکینگ ، چاپ  رسید دریافت ، چاپ  رسید پرداخت ، چاپ  شارژ مجتمع های مسکونی ، چاپ  بارنامه ، چاپ ف انبار ، چاپ  و انواع فرم های اداری ازجمله فرم سفارش ، فرم قرارداد ، فرم سند حسابداری ، فرم تسویه حساب ، فرم مرخصی و… میباشد.

چاپ فاکتور قبض به شکل های مختلف قابل چاپ میباشد ازجمله :  تحریر تک برگی تک رنگ مشکی یک سوم آ4 ،  تحریر دو برگی تک رنگ مشکی یک سوم آ4 ،  تحریر سه برگی تک رنگ مشکی یک سوم آ4 ،  تحریر تک برگی تک رنگ مشکی یک سوم آ4 ،  کاربن لس دو برگی تک رنگ مشکی یک سوم آ4 ،  کاربن لس سه برگی تک رنگ مشکی یک سوم آ4

 

قبض و رسید یکی از محصولات مالی و اداری جهت دریافت رسید، بلیط، برگه مرخصی، رسید کالا، رسید انبار، رسید صندوق، رسید چک، رسید دریافت و پرداخت، قبض پارکینگ و…  میباشد که بر روی آن اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس، تلفن، تاریخ ثبت، مبلغ، مبلغ بیانه و… میباشد.

از زمان ارائه قبض و رسید شما و طرف مقابل دارای مدرکی معتبر و مورد تایید طرفین میباشد.

سایز استاندارد قبض و رسید دسته چکی 9*20 سانت میباشد که داری دو شماره و یک خط پرفراژ جدا کننده ته برگه جهت بایگانی میباشد.

که تمامی موارد فوق را میتوان به صورت دلخواه تحت عنوان قبض دسته چکی ، ته برگ دار استفاده نمود .

در چاپ فاکتور قبض به ازای هر شماره متناسب با تعداد برگ انتخابی شما برگه تحویل داده خواهد شد. به عنوان مثال در انتخاب ۲۰۰۰ شماره ۳برگی، به ازای هر شماره ۳برگه تحویل میشود یعنی برای سفارش ۲۰۰۰ شماره ۶۰۰۰ برگ تحویل داده خواهد شد.

جهت مشاهده لیست قیمت چاپ فاکتور قبض اینجا کلیک کنید.
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *