فاکتور و انواع محصولات مجتمع چاپ مهیار بنیانگذار فرم های عمومی چاپ فاکتور

اردیبهشت, 1398 بدون نظر مقاله چاپ

فاکتور یک سند تجاری است که توسط فروشنده برای خرید صادر می شود و محصولات، اجناس، کالاها، مقادیر و قیمت های توافق شده که نوسط فروشنده برای خریدار فراهم شده را ثابت میکند و ازنگاه فروشنده فاکتور، یک فاکتور فروش است و از نگاه خریدار، فاکتور یک فاکتور خرید است. بنابراین فاکتور یک سند رسمی میباشد که ضمانت خرید توسط فروشنده به خریدار و بالعکس را ارائه میدهد. همواره کیفیت چاپ ، شماره و صحافی یک فاکتور کارآمد و چشم نواز میتواند نشان دهنده ی شخصیت کاری و شغلی شما باشد.

مجتمع چاپ مهیار به عنوان اولین مرکز چاپ انحصاری کاغذهای کاربن لس هم اکنون بزرگترین چاپخانه تخصصی چاپ ، شماره و صحافی کاغذهای کاربن لس در خاورمیانه است که بیشترین تعداد ماشین آلات پیشرفته GTO درآن مشغول به کار هستند.
این مجتمع توانایی چاپ ، شماره زنی ، پرفراژ و ترتیب هم زمان تا 10،000،000 برگ در روز را با بالاترین کیفیت و سرعت دارا می باشد و چاپ هم به روش افست انجام میگیرد.
رضایت مشتریان بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه مجتمع چاپ مهیار می باشد که درراستای این هدف، تلاش مجموعه بر این است که کلیه خدمات از طراحی تا تحویل کار با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه گردد.

مجتمع چاپ مهیار به عنوان بنیانگذار فرم های عمومی چاپ فاکتور در ایران سامانه فروش آنلاین را راه اندازی کرده است که شامل : چاپ فاکتور کاربن لس ، تحریر ، چاپ فاکتور مالیاتی ، رسمی ، صورتحساب کالا و خدمات ،چاپ قبض ، چاپ فاکتور فوری و … می باشد.

در مقدمه ی معرفی ، قبل از آنکه به طور جداگانه هرکدام از بخش های چاپ را توضیح دهیم ، نکات ذیل در خصوص تعریف عملکرد چاپ مهیار در خصوص چاپ فاکتور اهمیت دارد.

چاپ فاکتور

منظور از  فاکتور کاربن لس همان کاغذ بدون کاربن ، خودکپی ، کاربن دار و NCR میباشد.

(برای اطلاعات بیشتر درمورد کاغذ های کاربن لس لطفا اینجا کلیک کنید)

منظور از فاکتور رسمی همان فاکتور مالیاتی ، دارایی و چاپ صورتحساب فروش کالا و خدمات می شود.

منظور از چاپ فاکتور درکل به معنای چاپ قبض انبار ، چاپ مبایعه نامه ، چاپ قولنامه ، چاپ رسید ، چاپ قبض ، چاپ قبض پارکینگ و هرآنچه که نیاز به چاپ ، شماره و پرفراژ باشد را فاکتور گویند. در نتیجه شما مشتریان عزیز میتوانید به عنوان مثال برای چاپ مبایعه نامه سایز مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس باتوجه به راهنمای سفارشات ، سفارش خود را ثبت کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت اینجا کلیک کنید.
  • چاپ فاکتور و انواع محصولات مجتمع چاپ مهیار بنیانگذار فرم های عمومی چاپ فاکتور
5

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *